Informace o zájezdech

Vánoční sleva objednejte do konce roku zájezd, a my vám dáme 10% slevu.

Výběr motocyklů

20230908 120808

Pro naše moto cestování používáme pohodlná cestovní endura o obsahu 250 ccm. Tyto motocykly jsou pohodlné, snadno ovladatelné a plně dostačující k objevování krás Dominikánské Republiky. Skupina je 4 až 8 účastníků. Pokud by byl zájem, tak po vzájemné dohodě je možno připravit i větší skupinu. Nutné je vlastnit ŘP na skupinu motocyklů. Nájezd za dvanáct dní je cca 1 800km-2000km. Záleží na vybraných trasách a kondici účastníků.
Je také možnost zajištění helmy za cenu cca 1000 až 2000Kč. Cena je orientační.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: Ubytování, průvodce, pronájem motocyklů, pohonné hmoty , Pláštěnku , nealko nápoje a káva během cestování, pro celou skupinu mobilní telefon s Dominikánskou SIM kartou a internet, uvítací večeře, transfer z letiště i na letiště.

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
Stravu, cestovní pojištění osob. Helmu, rukavice. Obuv a ochranné pomůcky. 

Náročnost :85% asfalt, 15% šotolina. Vše záleží na dohodě a kondici účastníků.

Pláže zde jsou oceňované jako jedny z nejkrásnějších na světě. 

Slunce a vyhřáté moře je zde v každém ročním období. Nádherná tropická příroda.

 Koloniální památky, historie a milí lidé. A to vše v rytmu bachaty a merenque.

Velmi příznivé ceny.

Přibližný itinerář zájezdů

1. den: Odlet z domovského letiště směr Punta Cana, ubytování, uvítací večeře. Seznámení s okolím.

2. den: Převzetí motorky, proškolení …..a výlet začíná. Odjezd, směr městečko Boca de Yuma s průjezdy přes rozlehlé třtinové plantáže. Příjemné posezení v útulné restauraci s výhledem na Karibské moře a zátoku starého přístavu a zbytku pevnosti. V nedalekém San Rafael de Yuma je k vidění, ale i možnost návštěvy domu známého mořeplavce Juana Ponce de León.

3. den: Okruh: Punta Cana, Macao, Macao Cave, La Otra banda, Bavaro. Po této hezké cestě je možnost koupání na Playa Macao, jedna z nejhezčích pláží v této oblasti.

4. den: Výlet do hor k vodopádům Cascada Blanca ležící v nadmořské výšce 530 metrů. Možnost koupání v nádrži pod vodopádem ve velmi chladné vodě. Tento vodopád padá z výšky 75 metrů. Zde začíná řeka El Seibo. Nádherná podívaná.

5. den: Volnější den s pojížďkami po okolí a možnost nákupů a turistických  atrakcí a návštěvami pláží, kde máte možnost pochutnat si na vyhlášených specialitách. 

6. den: Výjezd směr La Vacama, Miches, Sabana de la Mar. Nádherné cesty lemující pobřeží.

7. den: Výjezd na farmy, kde se pěstuje káva, kakao v okolí El Seibo a Hato Mayor, návštěva malé manufactury na ruční výrobu doutníků s možností vyrobit si vlastní doutník. Přesun směrem k Punta Cana s možností koupání a prohlídky zajímavých míst.       

8. den: Směr město Hiquey, La Romana. Bayahibe – zde je možnost plavby lodí na legendární ostrůvek Saona. Altos de Chavon, zde je k vidění replika středomořské rybářské vesničky z 16. století.

9. den: Jízda podél pobřeží, návštěva známé pláže Esmeralda, Laguna Redonda. Návštěva a prohlídka Miches, siesta v restauraci na pobřeží v Miches.

10. den: Okruh vedoucí do hor přes město Hato Mayor del Rey, které bylo založeno kolem roku 1520.

11. den: Výlet dle Vašeho výběru.

12. den: Je rezervní den pro fakultativní výlet, “válení se” či projížďky dle Vašeho uvážení.

13. den: Poslední výjezd na celý den.

14. den: Koupání, lenošení, poslední nákupy, foto, nostalgické vzpomínaní na předchozí dny nebo výjezd k lagunám k večeru přesun na letiště v Punta Caně a odlet ve večerních hodinách s nočním letem přes oceán směr

Projeďte s námi Dominikánskou republiku silnicí i terénem.