O nás

Naše stránky představují dvě nejhlavnější činnosti v Dominikánské Republice.

Pořádání a organizaci zájezdů na našich motocyklech s vlastním ubytováním.

Prodej nemovitostí.
Pro naše klienty zajišťujeme nákup, prodej pozemků a nemovitostí. Jedná se o nemovitosti které jsou kupovány jako investice ale i
k trvalému bydlení.


Historie naší společnosti 

LUKAS KUBELKA MOTO ADVENTURE,S.R.L

sahá několik let před její založení, přibližně do roku 2010 

Obchodní jméno  je

 LUKAS KUBELKA MOTO ADVENTURE

Číslo registrace ochranné známky je 

677 414.

Registrováno u Ministerstva obchodu a průmyslu , 

Dominikánské Republice.

dominican republic 2626677 1280 1
santo domingo 2681745 1280 1
dominican republic 5107400 1280
dominican republic 2236960 1280
IMG 20170211 WA0004

 

Jakmile od nás jednou zakoupíte zájezd, tak k dalšímu zájezdu pro Vás máme vždy něco navíc. Jsou to zajímavé slevy, či fakultativní výlety zdarma.Vážíme si věrnosti. 

další Možnosti pro skupiny a rodiny

ballena jorobada 2. saman 1 1


Po dohodě s Vámi  připravíme Vaši dovolenou tzv. Na klíč.

Zajistíme ubytování dle Vašich představ, poskytneme vozidlo k objevování krás Dominikánské Republiky. Průvodce na cesty. Zajistíme i jednodenní poznávací výlety , jako je např. Plavání a potápění s delfíny, žraloky, pozorování velryb v Las Terrenas (sezóna pozorování začíná v polovině ledna a trvá až do konce března), výlet na úchvatný ostrov Saona. Návštěvy vodopádů. Výlety na vozidlech ,,Buggy,, . Vše záleží pouze na Vaši chuti poznávat . Ale také speciální výlety které nejsou v nabídce našich partnerů. Jedná se o Individualní poznávaní mimo turistické oblasti. 

Dominikánská Republika nabízí nespočet nádherně prožitých chvil.

IMG-20170922-WA0021

Podnebí

Podnebí V Dominikánské republice na Vás čeká po celý rok letní období. V tomto teplém tropickém klimatu se teploty pohybují v zimním období kolem 26 stupňů a v letním okolo 34 stupňů. Během roku jsou zde dvě období dešťů, a to od května do června a od října do listopadu. Ale období dešťů neznamená že stále prší. Déšť bývá sice intenzivní, ale krátký a prší většinou jen v odpoledních nebo večerních hodinách. Od prosince do dubna téměř neprší. V červnu, srpnu a září jsou zde možné hurikány. Nemusíte mít však obavy, jelikož varování přichází několik dnů předem. A všichni jsou na to připraveni.

vlajka 1

Dominikánská republika

Dominikánská republika je tropickou perlou v srdci Karibiku. Ostrov Hispaniola, ležící v těsné blízkosti obratníku Raka, má po celý rok velice příjemné klima a zajímavou koloniální historii. Dominikánská republika se rozkládá ve východní části ostrova a pyšní se nejkrásnějšími plážemi s jemným pískem, mořem jedinečných barev, kokosovými palmami a nedotčenou tropickou vegetací. Výborná kuchyně, která nezklame žádného gurmána. Vychutnejte si všechny krásy dovolené v Dominikánské republice.