Reality

Dominikánská republika.

Proč dominikánská republika?

Dominikánská republika je bezpečnou destinací se stabilní vládou a rychle rostoucí ekonomikou, která je navíc cenově dobře dostupná a nabízí i zajímavé daňové pobídky. Nízké náklady na život a celková kvalita služeb s rozvinutou infrastrukturou jsou hlavními důvody, proč zde hledat investiční příležitosti.

10 projektů bydlení v Punta Cana

Specializujeme se na oblast Punta cana

sloup2

Služby při koupi nemovitosti.

Budeme s Vámi konzultovat výběr vhodné lokality pro koupi nemovitosti v Dominikánské republice. Specializujeme se nejvíce na oblast Punta Cana ležící na východě Dominikánské republiky.
Zajistíme osobní prohlídku vybrané nemovitostí. Připravíme podklady k vybrané nemovitosti jako je výpis z katastru, projektovou dokumentaci.
Zajistíme smluvní dokumenty, jako je rezervační smlouva, smlouva o smlouvě budoucí, kupní smlouvu. Zajistíme překlad všech potřebných dokumentů. Zajistíme podpisy smluvních dokumentů a jejich, vklad do katastru nemovitostí. Předání nemovitosti. Přehlášení energií.
Pomoc při přihlášení klienta na místní úřady a instituce.

hlava

Služby spojené s koupí nemovitosti.

Otevření bankovního účtu v Dominikánské bance. Založení obchodní společnosti. Zajištění kompletní právní pomoci a pojištění. Vypracování analýz návratnosti Váši investice do nemovitostí. Zajištění zpětného pronájmu jak dlouhodobého tak krátkodobého. Naprostou diskrétnost. Zajištění hypotečního úvěrů (závisí na bonitě klienta). Profesionální daňové a finanční poradenství. Pomoc se zajištěním trvalého pobytu, (Residence). Přihlášení energií. Asistenci při přihlášení klienta na místní úřady a instituce. Pomoc při koupi automobilu nebo bytového vybavení.

Napište nám Váš dotaz nebo komentář.

Další videa

DSC04183

Informace o dominikánské republice

Oficiální název:Dominikánská republika
Hlavní město:Santo Domingo
Rozloha:48 442 km2
Počet obyvatel:9 980 243 (rok 2015)
Státní zřízení:prezidentská republika s dvoukomorovým parlamentem
Nezávislost od:27. února 1844
Měna:dominikánské peso (DOP) = 100 centavů, 1 DOP = 0.54 
Úřední jazyk:španělština
Sousedící země:Haiti

Obyvatelstvo

Míšenci tvoří 73% populace země, běloši 16% a černoši 11%.

Střední délka života mužů je 66 let, u žen 69,4 let.

99% obyvatel je křesťanského vyznání

Poloha a časové pásmo.

Dominikánská republika leží v Karibiku a zabírá dvě třetiny východní části ostrova Hispaniola v souostroví Velké Antily. Na severu je omývána Atlantským oceánem a na jihu Karibským mořem. Svou rozlohou 48 442 km2 je druhým největším ostrovem Karibiku. Pro představuje je velká jako cca 2/3 České republiky. Pobřeží je dlouhé přes 1600 km a může nabídnout více než 400 kilometrů písečných pláží. Zbývající část ostrova patří sousednímu státu Haiti. Západně od ostrova leží Jamajka a Kuba, východně leží Portoriko.

Časové pásmo ve srovnání s Evropou.

 Zimní čas: –5 hodin

Letní čas: –6 hodin