Půjčovna KLR 650 Kawasaki

1

Půjčovna KLR 650 Kawasaki

Duration :   1 Day
Price From :    1,450.00
Start Location:   Punta Cana

Rezervace

VýletPrice, Cena .Qty, Počet.
KLR 650 Kawasaki
den 1450Kč
1,450.00
Vratná kauce
9,000.00

Něco navíc

Funkční tričkoService Price, CenaService Qty, Počet kusů
Tričko Dominicana Live
Do poznámky zadejte velikost
580.00

Quantity :  

Total :  

 

Jak a kdy se platí?

Po rezervaci motocyklu obdržíte doklad (Zálohová faktura / rezervační list) s uvedeným datem splatnosti, obnos bude sloužit k úhradě nájemného.

Neomezujeme ani samostatně neúčtujeme najeté kilometry.

Kauci je nutné zaplatit nejpozději při převzetí motocyklu a to hotově, nebo pošleme doklad a vratnou kauci  zaplatíte převodem.

Pokud nebude kauce složena hotově nebo nebude připsána na našem účtu, tak se zapůjčení motocyklu nekoná.

F.A.Q

Proč vybíráme vratnou kauci?

 Vratnou kaucí je potřeba zajistit od zákazníka minimální zálohu pro případ, že by se poškodil motocykl vinnou zákazníka. Nebo k uhrazení doplatku na prodloužení nájmu, dotankování, apod.

Vratná kauce se platí až v momentě předání motocyklu. Od našich zákazníků nepožadujeme dopředu nic jiného, než mít uhrazenou cenu nájmu a dalších služeb.

V žádném případě nemusíte mít žádné obavy z toho, že o vratnou kauci přijdete. Po celou dobu nájmu je bezpečně uchována a pokud bude vše v pořádku, dostanete ji samozřejmě v plné výši zpět.

Mapa oblasti

Máte dotaz?

  • SPECIÁLNÍ MOTO VÝLETY NA KLÍČ Jste zkušený jezdec nebo teprve začínáte? Dokážeme vám připravit jedinečný zážitek z jízdy, na který nikdy nezapomenete. Vaše pohodlí, bezpečnost a prožitek z jízdy jsou pro nás vždy na prvním místě. Můžete si vybrat mezi silniční turistikou nebo lehkým terénem. Pokud chcete jakýkoli styl cestování – my ho pro vás připravíme.
  • +420 792 225 048 WhatsApp
  • moto@dominicanalive.com